Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka

 

Verejný prístupový bod WI-FI

Wifi
Bratislava ponúka občanom a návštevníkom aj počas letných dní verejný prístupový bod k internetu priamo z Primaciálneho paláca. Bezdrôtový prístup Wi-Fi je bezplatná služba, ktorá otvára nové možnosti v oblasti mobilnej komunikácie.
 

 
 
K využitiu služby verejného bezdrôtového prístupového bodu (Wi-Fi) nepotrebujete káble, telefónnu zásuvku a dokonca ani mobilný telefón. Prostredníctvom vlastného notebooku, vreckového počítača PDA (Personal Digital Asistent) s Palm OS, Windows CE, Windows Mobile, Symbianom s podporou Wi-Fi majú možnosť pripojiť sa na internet, posielať a prijímať elektronickú poštu priamo z lavičiek na Primaciálnom námestí občania, ale aj návštevníci Bratislavy.

 

Pripojené zariadenia do siete internet prostredníctvom bezdrôtového prístupového bodu tzv. Hot Spot-u sú bezpečné. Užívateľské systémy sú navyše špeciálne chránené pred útokmi zo siete internet bezpečným firewallom. Spojenie pokrýva aj budovu Novej radnice. Vďaka mestskému Hot Spotu majú turisti a občania s notebookmi možnosť napojiť sa na internet na Hlavnom, Františkánskom námestí ako aj v radničnej kancelárii prvého kontaktu Front Office. Podľa expertov ide o výbornú myšlienku, hlavne z dôvodu relatívnej nenáročnosti, podpory otvorenosti samosprávy občanom a budovaniu imidžu u turistov.

 
Kontakt: administrátor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 17.3.2011 / 17.3.2011

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok